CRGH2010F46R4
MFR.Part #
CRGH2010F46R4
JLCPCB Part #
C2145931
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS