CRGH2010F44K2
MFR.Part #
CRGH2010F44K2
JLCPCB Part #
C3981133
Description
-55℃~+155℃ 1W 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS