CRGH2010F4K42
MFR.Part #
CRGH2010F4K42
JLCPCB Part #
C2145708
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS