CRGH2010F39K2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F39K2
JLCPCB Part #
C4036419
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS