HSA106K8J
MFR.Part #
HSA106K8J
JLCPCB Part #
C1525671
Description
16W 6.8kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS