CRGH2010F38K3
MFR.Part #
CRGH2010F38K3
JLCPCB Part #
C2145520
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS