CRGH2010F280K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F280K
JLCPCB Part #
C4109580
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS