CRGH2010F27R4
MFR.Part #
CRGH2010F27R4
JLCPCB Part #
C4234591
Description
-55℃~+155℃ 1W 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS