CRGH2010F24R3
MFR.Part #
CRGH2010F24R3
JLCPCB Part #
C2147603
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS