EP9W470RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EP9W470RJ
JLCPCB Part #
C1371419
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 9W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS