CPF0603B8R25E
MFR.Part #
CPF0603B8R25E
JLCPCB Part #
C4008940
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS