CRGH2010F17R4
MFR.Part #
CRGH2010F17R4
JLCPCB Part #
C2147377
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS