CRGH2010F127R
MFR.Part #
CRGH2010F127R
JLCPCB Part #
C2147395
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS