CRGH2010F115K
MFR.Part #
CRGH2010F115K
JLCPCB Part #
C2147271
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS