LTR50UZPJ432
MFR.Part #
LTR50UZPJ432
JLCPCB Part #
C4053684
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS