CRGH2010F107R
MFR.Part #
CRGH2010F107R
JLCPCB Part #
C2147475
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS