CRGH2010F105K
MFR.Part #
CRGH2010F105K
JLCPCB Part #
C2145759
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS