H88K66DZA
MFR.Part #
H88K66DZA
JLCPCB Part #
C1405881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS