CRGH1206J3K3
MFR.Part #
CRGH1206J3K3
JLCPCB Part #
C3991161
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS