CR08271J
MFR.Part #
CR08271J
JLCPCB Part #
C4256536
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS