CRGH1206J36R
MFR.Part #
CRGH1206J36R
JLCPCB Part #
C4320053
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS