CPF0603F64R9C1
MFR.Part #
CPF0603F64R9C1
JLCPCB Part #
C4311893
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS