3503G2B9K09FTD
MFR.Part #
3503G2B9K09FTD
JLCPCB Part #
C7180342
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.09kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS