H42K1BZA
MFR.Part #
H42K1BZA
JLCPCB Part #
C3384999
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS