CRGH1206J16K
MFR.Part #
CRGH1206J16K
JLCPCB Part #
C4114498
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS