CRGH1206F8K25
MFR.Part #
CRGH1206F8K25
JLCPCB Part #
C2107868
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS