CRGH1206F82R5
MFR.Part #
CRGH1206F82R5
JLCPCB Part #
C2109779
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS