CRGH1206F768K
MFR.Part #
CRGH1206F768K
JLCPCB Part #
C2111600
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS