RP73D1J1K58BTG
MFR.Part #
RP73D1J1K58BTG
JLCPCB Part #
C4009403
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS