CRGH1206F732K
MFR.Part #
CRGH1206F732K
JLCPCB Part #
C2111611
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS