RT1206BRE073K09L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRE073K09L
JLCPCB Part #
C871286
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS