CRGH1206F18K7
MFR.Part #
CRGH1206F18K7
JLCPCB Part #
C4141300
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS