CRGH1206F61R9
MFR.Part #
CRGH1206F61R9
JLCPCB Part #
C2109805
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS