CRGH1206F64R9
MFR.Part #
CRGH1206F64R9
JLCPCB Part #
C4246889
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS