CRGH1206F4K64
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F4K64
JLCPCB Part #
C4132404
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS