CRGH1206F499R
MFR.Part #
CRGH1206F499R
JLCPCB Part #
C4253517
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS