CRGH1206F3K48
MFR.Part #
CRGH1206F3K48
JLCPCB Part #
C2108794
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.48kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS