CRGH1206F3K57
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F3K57
JLCPCB Part #
C2108788
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.57kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS