RN73H2BTTD9312A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9312A10
JLCPCB Part #
C3932218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS