CRGH1206F35K7
MFR.Part #
CRGH1206F35K7
JLCPCB Part #
C2107701
Description
-55℃~+155℃ 200V 35.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS