CRGH1206F31K6
MFR.Part #
CRGH1206F31K6
JLCPCB Part #
C2108326
Description
-55℃~+155℃ 200V 31.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS