CRGH1206F2K05
MFR.Part #
CRGH1206F2K05
JLCPCB Part #
C4213675
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS