CRGH1206F23R2
MFR.Part #
CRGH1206F23R2
JLCPCB Part #
C3961134
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS