CRGH1206F220R
MFR.Part #
CRGH1206F220R
JLCPCB Part #
C2111659
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS