TE600B120RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE600B120RJ
JLCPCB Part #
C1572706
Package
Plugin
Description
120Ω 600W ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS