CFR100J180R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR100J180R
JLCPCB Part #
C1386837
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 180Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS