CRGH1206F1K5
MFR.Part #
CRGH1206F1K5
JLCPCB Part #
C2107975
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS