CRGH1206F1K18
MFR.Part #
CRGH1206F1K18
JLCPCB Part #
C4052175
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS