CRGH1206F2K15
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F2K15
JLCPCB Part #
C2108176
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS