TLM3ADR051FTE
MFR.Part #
TLM3ADR051FTE
JLCPCB Part #
C1717738
Description
1W 51mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS